Loading

DOŚWIADCZENIE I RZETELNOŚĆ

Od początku istnienia firmy, ukierunkowani jesteśmy na perfekcyjne wykonywanie usług zleconych przez naszych Klientów. Firmę naszą tworzy zgrany, pełen zapału zespół ludzi, którzy gotowi są na wszystkie logistyczne wyzwania. Zatrudniamy kierowców legitymujących się wieloletnim stażem w prowadzeniu pojazdów na drogach krajowych i międzynarodowych. Podczas rekrutacji poddawani są oni weryfikacji pod względem kwalifikacji zawodowych oraz prawnym. Współpracujemy z szerokim gronem przewoźników, którzy podlegają takim samym kryteriom weryfikacyjnym aby razem z nami budować naszą dobrą markę.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu jakości usług. Dlatego też nasz personel poddawany jest cyklicznym szkoleniom z zakresu transportu i logistyki.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Waszych ładunków, dlatego też nasz personel czuwa nad terminową i prawidłową realizacją przez 24 godziny na dobę, a czujne oko satelitów systemu GPS pozwala określić w każdej chwili pozycję auta. Dodatkowo bezpieczeństwo ładunków zabezpiecza Polisa OC, także w przewozach kabotażowych na terenie całej Europy.

Jakość, stabilność, wiarygodność i nowoczesność pozwalają nam na dynamiczny rozwój firmy. Nasz profesjonalizm doceniają firmy logistyczne z całej Europy o czym świadczy długoletnia z nimi współpraca oraz stale powiększające się grono Klientów.


Robert Zarabin